Stomatolog Wrocław

Dentysta nie musi wzbudzać strachu – odwiedź nasz gabinet stomatologiczny we Wrocławiu

Klinika stomatologiczna – poznaj nasze usługi

Stomatolog Wrocław – dowiedz się o nas więcej

Stomatologia zachowawcza

 

Gabinet stomatologiczny oferuje pełen zakres zabiegów stomatologii zachowawczej: przeglądy, piaskowanie, leczenie próchnicy, wypełnienia i wiele innych.

Stomatologia estetyczna

 

Ładnie wyglądające zęby? Możesz takie mieć odwiedzają nasz gabinet stomatologiczny. W ofercie posiadamy wybielanie nakładkowe i mnóstwo innych usług.

Dentysta i jego historia

Istniejemy na rynku od wielu lat. Swoją działalnością kontynuujemy wielopokoleniowe rodzinne tradycje dentystyczne. Oferujemy najwyższą jakość usług stomatologicznych, połączoną z profesjonalną obsługą pacjenta. Dysponując nowoczesnym sprzętem, w tym również do diagnostyki obrazowej, nasz gabinet stomatologiczny jest w stanie leczyć najtrudniejsze przypadki chorób zębów.

Gabinet stomatologiczny i jego usługi

W bogatej gamie usług mogą Państwo znaleźć zarówno te dotyczące stomatologii zachowawczej, jak również usługi stomatologii estetycznej, ortodoncji oraz wiele innych, które przedstawiamy obok. Regularne wizyty u stomatologa to konieczność dla wszystkich, którzy są świadomi ryzyka i licznych zagrożeń, związanych z nieleczeniem zębów. Jeżeli odczuwają Państwo strach przed odwiedzeniem dentysty i z tego powodu w nieskończoność odsuwają swoje wizyty, pragniemy uspokoić.

Stomatolog i umiejętności

Nasz gabinet stomatologiczny jest przyjaźnie nastawiony zarówno dla osób dorosłych, jak również dzieci. Każdy nasz stomatolog to doświadczony i świetnie wyszkolony specjalista. Nie tylko z zakresu swojej specjalizacji, ale również pod względem psychologicznym. Ta wiedza i umiejętności sprawiają, że dentysta szybko potrafi rozładować negatywne emocje obecne u pacjentów. Budując przyjazną atmosferę pobytu na fotelu stomatologicznym, czyni całą wizytę o wiele przyjemniejszą i mniej stresującą.

Ortodoncja

 

Klinika stomatologiczna nieustannie pracuje nad poszerzeniem gamy oferowanych usług. Już niebawem w naszej ofercie pojawią się usługi z zakresu ortodoncji.

Endoncja

 

Leczenie kanałowe nie musi być bolesne. Udowadnia to nasz stomatolog. Zapraszamy wszystkich pacjentów, dla których leczenie kanałowe jest koniecznością.

Chirurgia stomatologiczna

 

Doświadczony dentysta to szybkie i bezbolesne usuwanie zębów, szycie ran oraz pozostałe usługi z zakresu chirurgi stomatologicznej. Gwarantujemy profesjonalną opiekę i konkurencyjne ceny.

Protetyka

 

Protezy są dziś coraz tańsze i coraz bardziej dostępne dla większości osób. Gabinet stomatologiczny to również pełen zakres usług protetycznych: protezy, korony, licówki i wiele innych.

 

Dlaczego warto wybrać nasz gabinet stomatologiczny?

Wizyty u stomatologa nie są niczym przyjemnym. Tak przynajmniej myśli zdecydowana większość osób. Dentysta kojarzy nam się z bólem, nieprzyjemnym uczuciem wynikającym z wierceniem otworów w zębach, ich usuwaniem i mnóstwem innych zabiegów, które trudno uznać za przyjemne. Dobrze jednak wiedzieć, że istnieje gabinet stomatologiczny we Wrocławiu, w którym każdy może otrzymać profesjonalną opiekę. Naszą dewizą jest profesjonalizm, bezpieczeństwo oraz bezbolesne wykonywanie wszystkich zabiegów. Wszystkie korzyści wynikające z korzystania z naszych usług prezentujemy poniżej.Konsultacje stomatologiczne

 

Dbanie o zęby to przede wszystkim regularnie wykonywane przeglądy. Każdy z naszych klientów może liczyć na bezpłatną konsultację. Stomatolog wykona przegląd uzębienia, oceniając ich stan i sprawdzając, czy konieczne jest wdrożenie leczenia.

Krótkie terminy wizyt

 

Wiele osób odwiedza gabinet stomatologiczny dopiero wtedy, kiedy odczuwa ból zęba. To złe podejście, które należy zmienić. Jeśli jednak dojdzie do takiej sytuacji, warto wiedzieć że nasz stomatolog przyjmie Państwa w najszybszym możliwym czasie.

Przystępne ceny usług

 

Tania klinika stomatologiczna Wrocław? Brzmi to co najmniej mało prawdopodobnie. Tak jednak jest w rzeczywistości. Naszym pacjentom oferujemy bardzo przystępne ceny, idące w parze ze światową, najwyższą jakością świadczonych tu usług.

Dentysta na raty

 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nasz gabinet stomatologiczny oferuje rozłożenie płatności na raty. Dzięki tej wygodnej formie płatności, za wszystkie usługi mogą Państwo płacić w dogodnych, comiesięcznych ratach.

Profesjonalny sprzęt

 

Aby móc zapewnić pacjentom najwyższą jakość usług, dysponujemy nowoczesnymi narzędziami i aparaturą stomatologiczną. W połączeniu z naszym doskonale przeszkolonym personelem gwarantuje on 100% satysfakcję każdego pacjenta.

Rentgen na miejscu

 

Klinika stomatologiczna bardzo często ma do czynienia z pilnymi sprawami, niecierpiącymi zwłoki. Aby móc natychmiast wdrożyć leczenie, konieczne może być wykonanie prześwietlenia. Dysponujemy własną aparaturą do diagnostyki obrazowej.

Przyjazny wystrój

 

Chcemy aby stomatolog dobrze kojarzył się pacjentom w każdym wieku, szczególnie dzieciom. Właśnie z tego powodu nasze gabinety otrzymały bardzo kolorowy i przyjazny wystrój. Odpowiada on za pozytywne emocje związane z tym miejscem.

Nowoczesne technologie

 

Stomatologia rozwija się w bardzo szybkim tempie, a wraz z nią i my. Odwiedzając gabinet stomatologiczny, każdy pacjent może być pewien że otrzyma tu fachową pomoc, opartą na wiedzy, doświadczeniu i najnowszych technologiach.Stomatolog Wrocław – kiedy należy go odwiedzić

Nie należy unikać wizyt w gabinecie stomatologicznym. Dentysta nie jest Państwa wrogiem, ale przyjacielem, który pomoże zadbać o zdrowie Waszych zębów i ładny uśmiech. W jakich okolicznościach należy odwiedzić gabinet stomatologiczny? Kiedy dentysta może pomóc i na co każdy z pacjentów może liczyć? Zachęcamy do zapoznania się z najbardziej typowymi sytuacjami, w których klinika stomatologiczna powinna być czym prędzej odwiedzona.Stomatolog i przegląd uzębienia

 

Przynajmniej dwa razy w roku należy wykonywać rutynowy przegląd uzębienia. Odpowiednio wcześnie wykryte problemy z próchnicą pozwalają na szybkie i bezbolesne leczenie zębów.

Dentysta i bolące zęby

 

Pierwszym objawem próchnicy jest delikatny ból zębów, również okazjonalny. Może on towarzyszyć jedzeniu zimnych potraw lub oddychaniu zimnym powietrzem. Stomatolog rozpocznie wówczas leczenie zęba z próchnicą.

Stomatolog i wybielanie

 

Państwa zęby mają nieestetyczny kolor? To skutek uboczny palenia papierosów oraz picia kawy i herbaty. Na szczęście nasza klinika stomatologiczna to pełen zakres usług stomatologii estetycznej, w tym wybielania.

Bezbolesne leczenie kanałowe

 

Endoncja najczęściej jest kojarzona z bolesnym leczeniem kanałowym. Wcale nie musi tak być. Dentysta Wrocław to przykład na to, że leczenie kanałowe może nie wiązać się z bólem.

Usunięcie zęba przez stomatologa

 

W wielu przypadkach jedyną opcją leczenia jest usunięcie zęba. Kiedy przypadek jest skomplikowany, można to wykonać tylko metodą chirurgiczną. Wykonujemy takie zabiegi.

Wykonanie nowej protezy

 

Potrzebna jest Państwu nowa proteza, a może korona? Jeśli tak, zapraszamy do nas. Nasz gabinet stomatologiczny to wszystkie usługi protetyczne, jakie tylko mogą być potrzebne.

Usuwanie kamienia nazębnego

 

Kamień nazębny to duży problem wielu ludzi. Jego nadmiar może prowadzić do poważnych chorób dziąseł. Aby go uniknąć należy regularnie usuwać kamień nazębny.

Piaskowanie zębów

 

Dentysta w naszej klinice wykona dla Państwa kompleksowe i bardzo dokładne piaskowanie zębów. Pozwala to usunąć wszelkie nagromadzone na nich osady i zanieczyszczenia.

Plomby światłoutwardzalne

 

Leczenie zębów dotkniętych próchnicą wymaga uzupełnienia ubytków plombami. Stosujemy wysokiej jakości, bezpieczne plomby światłoutwardzalne.Klinika stomatologiczna Wrocław – bez bólu i bez stresu

Nie jest tajemnicą że ponad połowa wszystkich ludzi obawia się wizyt w gabinecie stomatologicznym. Jest ona kojarzona z bólem oraz nieprzyjemnym uczuciem towarzyszącym borowaniu, piaskowaniu lub usuwaniu zębów. Owszem, przed wieloma laty, kiedy stomatologia nie była tak dobrze rozwinięta jak dziś, dentysta nie mógł uniknąć bólu podczas zajmowania się zębami. Dziś, kiedy technologia jest świetnie rozwinięta, leczenie zębów nie musi wiązać się z bólem i dyskomfortem.Znieczulenie standardowe

 

Każdy z naszych pacjentów może liczyć na miejscowe znieczulenie standardowe. Może ono zostać podane przed każdym zabiegiem stomatologi zachowawczej, np. leczeniu zęba zaatakowanego próchnicą. Stosowane przez nas znieczulenia miejscowe są jednymi z najskuteczniejszych na rynku, gwarantujących całkowite uśmierzenie bólu na czas konieczny do wykonania zabiegu. Znieczulenie podawane jest do dziąsła, przy pomocy strzykawki z bardzo cienką igłą. Efektem jego działania jest uczucie drętwienia, które samoczynnie mija po kilkudziesięciu minutach.

Bezpieczne znieczulenia

 

Dentysta jest Państwa sprzymierzeńcem w walce o zdrowe i ładne zęby. Naszym priorytetem zawsze jest bezpieczeństwo pacjenta. W tym celu gabinet stomatologiczny wykorzystuje tylko sprawdzone środki znieczulające. Są one bezpieczne i podawane w ilościach starannie dobranych do wieku każdego pacjenta. Stosowanie znieczulenia pozwala naszym pacjentom czuć się pewniej i bardziej komfortowo siedząc na fotelu dentystycznym. Wiedząc że zabieg nie będzie wiązał się z odczuwaniem bólu, klinika stomatologiczna staje się dla nich miejscem znacznie przyjaźniejszym niż do tej pory.Zanim odwiedzisz gabinet stomatologiczny – dentysta odpowiadaJak się przygotować do wizyty

 

Przed wizytą konieczne jest dokładne umycie zębów oraz oczyszczenie przestrzeni między nimi. Należy do tego celu użyć nici dentystycznej. Potwierdzi to każdy stomatolog. Czyste zęby to podstawa do wykonania każdego, nawet najprostszego zabiegu.

Ile trwa wizyta u dentysty?

 

Każdy stomatolog poświęca pacjentom tyle czasu, ile jest to konieczne. Nie stosujemy limitów czasowych na wizyty. Jednak opierając się na swoim doświadczeniu, należy przewidzieć około 45 minut na pojedynczą, standardową wizytę w nieskomplikowanych przypadkach.

Jak mogę zapłacić za usługę?

 

Nasz gabinet stomatologiczny akceptuje płatności gotówką oraz kartami płatniczymi. Pacjenci mogą również korzystać z usługi rozłożenia płatności na raty. Cała procedura jest bardzo szybka, prosta i nieskomplikowana. To świetny sposób finansowania drogich zabiegów.

Czy mogę towarzyszyć dziecku?

 

Oczywiście że tak. Nasza klinika stomatologiczna jest przyjazna dzieciom oraz ich rodzicom. Stomatolog nie będzie mieć nic przeciwko temu, aby rodzic lub opiekun przebywał obok dziecka w trakcie wykonywanie zabiegu stomatologicznego.

Czy stomatolog da znieczulenie?

 

Nie ma z tym najmniejszych problemów! Chcemy aby gabinet stomatologiczny był dla Państwa miejscem, w którym nie doświadcza się bólu. Na każde życzenie pacjenta, dentysta podaje standardowe znieczulenie miejscowe, wliczone w cenę usługi stomatologicznej.

Czy dentysta jest miły?

 

Wbrew pozorom to bardzo często zadawane pytanie. Owszem, nasi dentyści są bardzo mili, przyjaźnie nastawieni do pacjentów, a przy tym profesjonalni w swoim zachowaniu. Odwiedzając gabinet stomatologiczny, mogą Państwo czuć się bezpiecznie!